Xeo Transmitter je elektronické zařízení, které přijímá hudbu z připojeného zdroje signálu a bezdrátově ji přenáší do Xeo reprosoustav.

Xeo Transmitter nevyžaduje žádný software a bezprostředně nastavuje vlastní frekvenci připojení na 2,4 Ghz A-B připojení. Xeo Transmitter může být připojen k více zdrojům signálu současně přes digitální vstupy pro mini USB nebo optický kabel (Toslink). Dále se lze připojit jak přes stereo mini jack ke Smart phone, Tablet nebo jinému osobnímu mutimedia zařízení tak přes pár RCA vstupů umožňujících připojení ke stávajícímu hi-fi systému, který je k dispozici.

Xeo Transmitter převádí digitální bezdrátový signál, který vysílá v plném CD rozlišení (16 bit/48 kHz) do reprosoustav Xeo 3 nebo Xeo 5. Xeo Transmitter dokonce podporuje soubory až do 24 kHz bit/48kHz. Xeo dálkový ovladač umožňuje výběr zdroje signálu mezi třemi dostupnými vstupy, zapnutí a vypnutí reprosoustav, nastavení hlasitosti a výběr zdroje audio signálu.
V závislosti na tvarech místnosti a konstrukci stěn, může vysílat jeden Xeo Transmitter signál na vzdálenost až 50 metrů, nebo až 100 metrů v prostoru bez pevných překážek.

Žádné kabely, prostě jen poslouchejte !

Technické údaje: Transmitter
Signálová frekvence: 2,4 Ghz
Rozlišení bezdrátového
signálu / vzorkovací frekvence:
20 Hz – 22 kHz
Typické napětí na vstupu: RCA 1Vrms , Minijack 250mVrms
Vstupní impedance: RCA 11,4 kΩ , Minijack 8,2 kΩ
Rozměry: š = 120mm, v = 32mm, h = 90 mm
Hmotnost: 0,148 kg
Napájení: Adaptér 240 V
Micro USB 5 V / min. 500 mA